TOMB RAIDER cz - Lara Croft | Fan zone vše co by jste rádi věděli o hře a jejích verzích
Úvod
Galerie
Charaktery
Komiks
Filmy
Novinky
Zajímavosti
Anketa
Odkazy
Global
Přihlášení|Registrace
 
Lara Croft and the Temple of Osiris (2014)
 

 
 
Lara Croft and the Temple of Osiris je pokračováním kriticky i hráčsky dobře přijatého LC: GoL a v základních principech i logice hry zůstává obdobná. Jedná se o klasickou arkádovou akci, ve které hráč buďto jako jednotlivec, nebo ve spolupráci s dalšími (hra je určena pro multiplayer až 4 hráčů) využívá jednotlivých dovedností a schopností herních postav. Zůstávají prvky jako body za likvidaci nepřátel nebo objektů, hledání skrytých předmětů a lokací a izometrický úhel pohledu.
Lara Croft and the Temple of Osiris (2014)Lara Croft se opět vydává do Egypta, kde se rozhodla pátrat po Holi boha Osirise. Když dorazí do chrámu, kde by se artefakt měl nalézat, zjistí, že jí předběhl konkurenční archeolog a navíc objeví v chrámu uvězměné dva z nejmocnějších egyptských božstev – boha Slunce Hóra a jeho matku Isis. Ti byli uvězněni ďábelským bohlem chaosu a zloby Setem, který rozsekal krále Egypta, boha Osira, a chce se zmocnit vlády nad světem. Aby nemohl být zastaven, ukryl kusy těla Ooiridova po Egyptě. Začíná úkol Lary Croft v záchraně světa před Setem. Zase
:: Debata k verzi ::
:: Anubis 3. Prosince 2022 ::
avatar
Lara Croft a Osirisův chrám se odehrává hluboko v egyptských pouštích. Ve svém novém dobrodružství musí Lara spojit síly s konkurenčním hledačem pokladů Carterem Bellem a uvězněnými bohy Horem a Isis, aby porazila zlého boha Seta. Zatímco Lara a její společníci bojují s přírodními živly na písku a ve starověkých hrobkách, budou bojovat s legendárními božstvy a tvory z mýtů. Osud světa je v sázce a Lara musí získat zpět fragmenty Osirise, aby zastavila Seta v zotročení celého lidstva.
 
created by Smelík in 2005 | update in 2020
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd.