TOMB RAIDER cz - Lara Croft | Fan zone vše co by jste rádi věděli o hře a jejích verzích
Úvod
Galerie
Charaktery
Komiks
Filmy
Novinky
Zajímavosti
Anketa
Odkazy
Global
Přihlášení|Registrace
 
Rise of the Tomb Raider (2015)
 

 
 
Pokračování akční adventury Tomb Raider (2013), restartu série Tomb Raider. Hra byla vydána 10. listopadu 2015 pro Xbox One a Xbox 360, 28. ledna 2016 pro Microsoft Windows a 11. října pro PlayStation 4. První upoutávka byla k vidění na Electronic Entertainment Expo 2014. Hra obsahuje jako předchozí díl RPG prvky.
Rise of the Tomb Raider (2015)Děj se odehrává po událostech z Tomb Raider (2013). Organizace Trinity se snaží zakrýt vše, co Lara Croft zažila na nadpřirozeném ostrově Yamatai. Aby Lara dokázala, že nepřišla o rozum, stává se posedlou po odhalení všech mýtů z celého světa. Rise of the Tomb Raider popisuje osudy Lary Croft a Jonaha Maiava v jejich pátrání po starověkém městě Kitezh na Sibiři, které bylo postaveno v 13. století, a jak Lara věří, skrývá tajemství k nesmrtelnosti. V závodě s Trinity, dobře financovanou organizací zajímající se o nadpřirozeno, musí Lara bojovat s lidmi, zvěří a přírodou, pokud chce najít pravdu, skrývající se za mýty a stát se tím, kým je předurčena se stát.
:: Debata k verzi ::
:: Anubis 3. Prosince 2022 ::
avatar
Objevte legendu uvnitř. Přežij krásně nepřátelský svět v prvním díle Lary Croft Výprava za vyloupením hrobek. Prozkoumejte smrtící hrobky, zapojte se do partyzánského boje.
 
created by Smelík in 2005 | update in 2020
Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd.